Alfred Strejček


Chtěl bych Vás pozdravit a pozvat dál - tedy, na další stránky.

Celý život mne provází ono motto v záhlaví - Znovu! Pokouším se tedy porozumět této webové formě komunikace, i když raději bych si s Vámi povídal a díval se Vám do očí. 

 Od 1.ledna 2017 zastupuje a organizačně zajišťuje mé umělecké aktivity Jana Marshall     

jana.marshall@seznam.cz


V sekci Aktuality naleznete nejbližší pořady a akce.


"LYSÁ HORA ZASE SVÁDÍ..." o životních a uměleckých pokušeních Petra Bezruče


Zveme Vás do Beskyd na výšlap na LYSOU HORU, kde v Bezručově chatě představí svůj nový pořad Alfred Strejček a Štěpán Rak. A kdy jindy, než v září...

3. září 2017

Čas bude upřesněn, stejně tak další informace.Recenze: TULÁK PO HVĚZDÁCH

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/2158455-recenze-tulak-po-hvezdach-si-vystaci-se-slovy-a-kytarou

 


Připomenout ještě musím, že přibližně jednou měsíčně připravuji a moderuji v Českém rozhlase nedělní ranní tříhodinový blok od 5 do 8 hodin s názvem DOBRÉ RÁNO S DVOJKOU.  Jsem vděčný za tuto příležitost, neboť mám možnost pozvat si zajímavé hosty, vybrat odpovídající hudbu a realizovat vlastní dramaturgii. Nejbližší termíny vysílání:

10. září 2017  - změna termínu vysílání z 10. září na 17. září 2017


           

 Protnul jsem věkovou hranicí, která se nazývá významné životní jubileum. Nic naplat, čas nám všem odměřuje stejně... K této příležitosti vyšlo CD  OHLÉDNUTÍ, na kterém jsou  shromážděny úspěšné nahrávky posledních dvaceti pěti let, které jsem realizoval spolu s Jitkou Molavcovou, Štěpánem Rakem, Jiřím Hlaváčem, Pavlem Jurkovičem, Jiřím Pavlicou a mnoha dalšími. CD si lze objednat na  mailové adrese lena.str@seznam.cz Cena je 250 Kč, včetně poštovného.

..............................................................................................................................................

 

 
Životopis Pořady Kurzy a semináře Vydavatelství a agentura AMOS Fotogalerie Aktuality Kontakt